Декор стін. На якому варіанті зупинити свій вибір і зробити дизайн інтер’єру неповторним


Декор стін дуже важливий момент у створенні вашого інтер’єру, не варто ним нехтувати.

Ще зовсім недавно вважали, що декором стін слід займатися, коли ремонт буде завершений повністю. Так би мовити, потім подивимося, що повісити на цю стіну. Чому ж питання декору стін слід опрацювати з дизайнером завчасно?

Припустимо, що не всім людям подобається, щоб стіни були обвішані різними декоративними предметами. Картинами всі стіни теж не обвішані, не музей же. Влаштовувати в квартирі стихійне розташування декору також недоречно. Важливо все робити поетапно і по розуму.

Декор стін завжди зачіпає особисті переваги власників житла. Вибрати чи лаконічний дизайн або скористатися яскравими сучасними прийомами вирішує кожен.

Розглянемо, які основні напрямки декору стін існують.

Декоративна штукатурка займає важливе місце в декорі стін. Вона може бути самодостатньою, лише деякі нюанси можуть бути доопрацьовані. Майстри в цій області придбали не аби які навички, використовують сучасні прийоми і ефекти. Застосовувані сучасні матеріали відрізняються високими експлуатаційними показниками, вони не втрачають своїх якостей довгі роки. Вартість таких робіт досить велика, що може бути підставою відмовитися від них.

Декор стін у вітальні

Якщо ви не хочете сильно витрачатися на декор стін, але бажаєте, щоб ваш інтер’єр був унікальним, розгляньте ідею розпису стін або окремо взятого ділянки, наприклад, у вітальні. Досить буде підготувати стіни і надати художнику поле для творчості. Впевнена, що такий сучасний творчий підхід до створення інтер’єру захопить ваших близьких, а вам дозволить висловити свій неповторний погляд на декор стін.

Декор стін своїми руками з підручних засобів

Фотошпалери також популярні й донині, вони допоможуть обіграти будь-який стиль інтер’єру. Вони можуть стати незамінними в невеликому просторі, якщо у вас не вистачає зайвих метрів. Панорамні знімки і дзеркальні поверхні допоможуть вам візуально розширити межі і оригінально вирішити питання декор стіни.

Також для декору стіни можна використовувати колаж з картин. Якщо розумно продумати ілюстрації, можна використовувати його як акцент в дизайні інтер’єру, створити абсолютно певну концепцію, а також виділити ту зону в приміщенні як пріоритетну.

Загалом, видів декору стін існує чимало, досить трохи розглянути їх наочно і вибрати, що підходить саме вам.

Comments are closed.