Декупаж меблів. Чарівне декорування старих меблів, родзинка в ваш інтер’єр


Декупаж меблів – неймовірно надихає заняття для рукодільниць. Це можливість втілити свої ідеї і сміливо користуватися предметами меблів довгі роки отримуючи естетичне задоволення.

Процес декупажу меблів найчастіше пов’язаний з її реставрацією. Сучасним виробникам, в умовах існуючого ринку, немає необхідності займатися таким прикрашення. Швидше за все, декупаж меблів входить в розряд захоплення, хобі , заняттями своїми руками. Років сто-двісті тому меблі виготовлялася з міцного дерева з різьбленими елементами. Вона збереглася і до сих пір, її можна відреставрувати і використовувати за прямим призначенням. Деякі люди навіть спеціально вишукують меблі тих часів для використання її в побуті.

Так як же декупаж меблів вписується в сучасну обстановку? Повсюдно ми бачимо лаконічний стиль в меблях, стиль мінімалізм і це зовсім не погано. Але якщо у вас в родині у осіб старшого покоління, десь на горищі завалялася поличка, табурет, столик та інше, не поспішайте відправляти ці предмети на звалище. Порадьтеся з фахівцем по реставрації, теслею, можливо, даний предмет меблів буде служити вам в повсякденному житті не один рік. Не забувайте, всі речі мають свою історію, вони пов’язують історію поколінь і тим самим зміцнюють родинні зв’язки.

В стилі декупаж можна прикрасити меблі різних габаритів. Це можуть бути різні стільці, лавки, кавові і журнальні столики, комоди і настінні полички. Але так само зустрічаються меблеві гарнітури, кухонні меблі та все це виглядає просто чудово. Хоча тут треба бути обережним, щоб декупаж меблів не виглядав надмірно, спрощуючи всю обстановку квартири і роблячи інтер’єр простакуватим і позбавленим смаку.

Як правило, декупажем меблів займаються на поверхні з дерева. Існує маса інформації та майстер-класів з підготовки меблів до декупажу, її фарбування, вибору необхідних матеріалів для цього процесу. Варто зауважити, що і стилів, в яких виконується декупаж, багато. Це і прованс, Симпли-сіті, френч-вінтаж, Шеббі-шик, викторианство і ін.

Звичайно, декупаж меблів цікавий не всім, але він досить популярний і багато людей діляться результатом своєї роботи, розміщують фотографії, викладають відео, описують в подробицях весь процес і знаходять багато однодумців в даному занятті і творчості.

Так хто ж впорається з такою справою як декупаж меблів, кому під силу виконати всі ці роботи? Перш за все, потрібно визначитися яка ви людина, якщо для вас не в новинку що-небуть робити і ви легко управляєтеся основними робітниками і будівельними інструментами, тоді для вас не складе труднощів це здійснити. Але, якщо в цій справі ви новачок, слід вивчити відповідну інформацію і потренуватися, взяти для початку простий, що не габаритний предмет меблів.

Декупаж меблів – заняття не великої складності, не сумнівайтеся в своїх силах і у вас все вийде!

Comments are closed.