Декупаж пляшок. Найшвидше і досить таки просте перетворення будь-якої за формою склотари


Декупаж пляшок – найчастіше для декупажу пляшок вибирають, так звану, шампанське пляшку. Її площа в обхваті дозволяє розмістити елементи аплікації великого розміру. Тематика декупажу, в основному, новорічна. Але і на весільне торжество пляшка шампанського, прикрашена в стилі декупаж, буде дуже красиво виглядати на святковому столі.

У соціальних мережах умільці пропонують до продажу придбати на подарунок подрузі, мамі, чоловікові і іншим членам сім’ї або близького оточення, пляшку спиртного, попередньо вами обраного, декорованого технікою декупаж. Виглядають вони дуже презентабельно, а також після розпивання, цю ємність можна використовувати як вазу, як скарбничку або як вам більше сподобається. Деякі майстрині залишають верхню частину видимої, так як на ній видно заводська упаковка і дані виробника, що, на мій погляд, дуже розумно.

Декупаж пляшок затребуваний як святковий предмет, як милий подарунок, як акцент торжества, але і як елемент декору в стилі інтер’єру він буде виглядати органічно і самобутньо. Як правило, аплікації поєднуються з обраним стилем, підкреслюють його, переплітаються з ним, а що найголовніше такі дрібні деталі в декорі додають затишок і тепло інтер’єру.

Декупаж пляшок називають хобі для душі, адже створюючи аплікацію, розвивається фантазія, проявляється свій власний стиль, і що не менш важливо, дане часу підійде людям будь-якого віку і статі, головне зацікавитися.

Якщо ви вирішили захопитися таким заняттям як декупаж, для початку можна спробувати освоїти цю техніку з декупажу пляшок. В інтернеті ви знайдете масу цікавих ідей, виберіть простий малюнок, без безлічі дрібних елементів. Після освоєння дрібних нюансів, можна буде перейти до більш складним і масштабним проектам.

Декупаж пляшок не складне, але творче заняття, а воно в свою чергу відмінно піднімає настрій. Успіхів вам і творчого натхнення!

 

Comments are closed.