Декупаж. Зовсім нове оформлення старих предметів, неповторне і досить оригінальне


Декупаж – дуже затребуваний вид рукоділля, що дозволяє використовувати, декоровані таким чином предмети, в побуті неодноразово. Вони також беруть участь в створенні стилю інтер’єру, так як підкреслюють його і додають якийсь шарм.

У світі рукоділля не останнє місце займає декупаж. Яка ідея даної техніки? Декорування, оформлення, прикраса будь-яких предметів домашнього ужитку ось основне завдання і призначення декупажу.

Багатьом умільцям відома дана техніка, адже вона отримала велику популярність, так як не вимагає особливого таланту і майстерності, використовувані матеріали прості і доступні кожному, а своїм не складним виконанням, просто підкорила.

Серветки для декупажа

В основі декупажу лежить наклеювання паперової або інших видів аплікацій на різні поверхні, такі як дерево, глина, скло, картон і т.д. Сучасні технології дозволили виробникам виробляти сервіровочні серветки багатошаровими з приголомшливими малюнками, вони барвисті, прекрасно виконані і запросто служать ідейними натхненниками для майстринь. Мимоволі хочеться вибрати і використовувати їх за основу прикраси шкатулки, обробної дошки, вази, декоративних тарілок, пляшок, горщиків для кімнатних квітів і ін.

Для аплікації найкраще підбирати малюнок з більш великими деталями і чіткими кордонами, так їх буде легше вирізати і наклеювати.

Такий дозвілля як декупаж, підходить і дітям. Вирізанням вони займаються практично постійно, а канцелярський клей не шкідливий для їх здоров’я. А головне, що даними заняттям можуть займатися як дівчатка, так і хлопчики, досить підібрати їх улюблених мультиплікаційних героїв і зацікавити спільною творчістю. Прикрасьте з вашою дитиною його улюблений стільчик, дитячий столик, короб для зберігання іграшок і приємні спогади залишаться з ним на все життя.

Весь світ в сфері дизайну прагне до простоти форм, лаконічності і строгості форм. Але мало кому захочеться жити в «неживому» будинку, що не має особливого настрою, посилу. Не обов’язково бути надмірно творчою людиною, щоб бажати гармонії і краси в усьому.

Такі милі штучки, виконані в техніці декупаж, безсумнівно, доповнять історію вашого життя, вашого будинку, дозволять підкреслити вашу індивідуальність, а ще додадуть теплоти і затишку!

 

Comments are closed.