Дизайн балкона. Як створити затишне містечко для ранкової кави, а також вечірнього чаю


Дизайн балкона – скільки ж красивих дизайн-проектів можна знайти на просторах інтернету! Оформлення балкона або лоджії в спокійному домашньому стилі, внесе в інтер’єр вашої квартири родзинку і дозволить вашому житлу виглядати доглянутим і сучасним.

Минуло вже багато років з того часу, коли балкон використовували для зберігання різних побутових предметів і сезонних речей. Все частіше в квартирах виділяють під гардеробну окрему кімнату або достатню кількість квадратних метрів, а також облаштовують комору і балкон несе вже іншу функціональне навантаження.

У наше століття прогресу, підвищеної завантаженості і активного життя, люди хочуть мати в своєму житлі місце для релаксації або особливої ​​відокремленості. Ось і виникла потреба в організації цього простору. Саме дизайн балкона став необхідним і затребуваним заняттям, а ідеї ніколи не стануть зайвими.

Вибір дизайну балкона не є складною справою, з ним впораються навіть новачки, а основні роботи можна зробити і своїми руками, адже площа вже задана забудовниками.

Головним на балконі стає місце, де можна присісти, випити чашечку вечірнього чаю, подивитися на захід і подихати свіжим повітрям. Далі необхідний невеликий столик, а якщо вам пощастило мати лоджію, то можна передбачити шафа або стелаж.

Не варто забувати про температурний режим використання балкона, тобто коли передбачається основне там часу, в літній час або круглий рік. Від цього залежить вибір оздоблювальних матеріалів і необхідність в утепленні балкона. У будь-якому випадку банальні шпалери не підійдуть, так як вони не мають достатню міцність і відстають від стін.

Просте рішення це фарбування або декоративна штукатурка, виглядає непогано і за ціною доступно. Вибір кольору і вдале комбінування, дозволить вам добитися виграшного зорового ефекту.

Для покриття підлоги слід вибрати дерево або лінолеум, буде виглядати без обважнення. З освітленням в дизайні балкона також особливих проблем немає, досить буде повісити один або кілька світильників, а якщо підсвітити по периметру світлодіодною стрічкою, відчуття від перебування там буде приголомшливим.

Текстиль та живі квіти, безсумнівно, пожвавлять простір балкона, створять затишок і додадуть дизайну балкона цілісність і завершеність!

 

Comments are closed.