Дизайн дитячої кімнати для хлопчика. Японський або Хай-тек?


 

Кожен хлопчик, неважливо маленький аж до великого, вимагає свого вільного простору. І з часом, коли малюк перетворюється з малюка в підлітка, він вимагає все більше і більше місця для своїх потреб.

Кожен хлопчик мріє про затишок і зручності, про кімнату, в якій не тільки буде приємно займатися своїми справами, а ще вчити уроки або спати. Для того, щоб зробити ідеальний дизайн кімнати своєї дитини, найкраще почати облаштовувати її разом з сином. Так під час планування дизайну дитячої кімнати можна буде відразу підлаштуватися під потреби своєї дитини. Можливо, саме спільне планування інтер’єру вплине на розвиток смаку у хлопчика, адже у підлітків смаки змінюються кожні кілька років, зазвичай кожні 2 – 3 роки, тому найкраще зробити приміщення з дизайном який можна з легкістю змінити, не змінюючи при цьому всі меблі і не перефарбовуючи стіни і стеля.

Дизайн дитячої кімнати для хлопчика в Японському стилі

Відмінним рішенням дизайну кімнати для хлопчика є кімната в японському стилі. Саме цей стиль визнаний універсальним, тому не виникне проблем з зрадою інтер’єру в будь-який зручний для дитини час. Головною відмінною рисою цього стилю можна вважати його мінімалізм. У кімнаті буде мінімальна кількість меблів і предметів інтер’єру, і максимальну кількість вільного простору. У такому приміщенні хлопчик буде себе почувати просторо, а головне – затишно.

У кімнаті, виконаної в японському стилі, обов’язково потрібно приділити велику увагу вибору кольору, так як в Японії кожен колір асоціюється з певними почуттями та емоціями. Для хлопчика найкраще, якщо простір буде пофарбовано в сріблясто-сірий, бежевий або лимонно-жовтий колір. Ще краще буде виглядати їх поєднання. Якщо виконати інтер’єр в таких колірних поєднаннях, то вона буде виглядати спокійно, вишукано, а головне – життєрадісно. Меблі повинна бути непомітною і невеликий. Головне пам’ятати, що дизайн дитячої кімнати в даному стилі повинен бути простий і виглядати природно. Також можна нанести на стіни обриси для додання ще більшої вишуканості. І ще, не можна переборщити з меблями, інакше кімната буде ніби й проста, але і знаходитися там буде важко. Внести різноманітність можна різними аксесуарами, наприклад самурайськими мечами, ієрогліфами або віялами. З аксесуарами така ж ситуація, вони повинні ідеально вписуватися, але їх не повинно бути багато. Також можна прикрасити стіну кількома картинами, які будуть доповнювати один одного, або ж можна викласти кілька великих каменів на підлозі. Якщо вони набриднуть, то їх можна переставити або взагалі без зусиль прибрати.

Дизайн дитячої кімнати для хлопчика в стилі Хай-тек

Також можна оформити дизайн дитячої кімнати в стилі хай-тек. Відрізняється від попереднього дизайну дитячої лише тим, що в ній присутні більш важкі деталі інтер’єру. Палітра кольорів краща темних кольорів, таких як чорний або металевий. Також слід додати кілька сучасних постерів або елементів меблів. Меблі потрібно обов’язково підбирати під колір стін і стелі. Всього кілька маленьких деталей відрізняють кімнату японського стилю від кімнати хай-тек.

Якщо ж такі рішення набридли, то можна додати приміщенню більш європеїзований зовнішній вигляд. Для цього досить додати кілька елементів, які внесуть контраст. Так, наприклад, фіранки коричневого відтінку додадуть кімнаті більше строгості. Також можна додати меблі, наприклад, невеликий столик принесе більше комфорту в поєднанні з фіранками і займе трохи порожнього місця в кімнаті. Також можна додати меблям більш сучасний вигляд, перефарбувавши її в різні яскраві кольори. А ще, поклавши на підлогу невеликі килимки зроблені з м’яких матеріалів і, бажано, яскравого кольору, для додання інтер’єру більш звичного для жителів Європи виду.
На меблі можна наклеїти спеціальні наклейки, які можна з легкістю здерти, не залишивши сліду на меблях. Такі наклейки не тільки прикрасять загальний вигляд дитячої кімнати, а ще й будуть радувати око Вашого сина. Якщо наклейки набридають, то можна змінити їх іншими. Наклейки можна наносити не тільки на меблі, а ще й на стіни.

Головне пам’ятати, що хлопчикові має бути комфортно. Його особиста кімната – це місце, де він буде проводити більшу частину часу, робити уроки, спати і займатися своїми улюбленими справами. Ні в якому разі таку кімнату можна фарбувати в дуже темні кольори, також вкрай не рекомендується використовувати кольори червоного відтінку, так як з часом вони можуть вплинути на психіку дитини не кращим чином.

Важливо враховувати інтереси і смаки хлопчика, тому краще зробити так як він хоче і поміняти з часом, ніж помістити свого сина в незатишну для нього кімнату.

Comments are closed.