Дизайн коридору. Прості, але важливі моменти, яких слід дотримуватися


Дизайн коридору, перш за все, повинен бути виконаний в єдиному стилістичному напрямку всієї квартири. Не можна допустити, щоб коридор або кілька коридорів не мали загальної зв’язки з кімнатами.

Чи повинен мати коридор дизайн? Питання не риторичне, тому що в будь-якій квартирі є коридор або кілька. Це та архітектурна частина житла, яка покликана поєднувати кімнати та інші приміщення між собою. Чи варто акцентувати свою увагу на дизайні коридору і що можна витягти з цих невеликих квадратних метрів?

Дизайн коридору в квартирі

Людина практичний скаже, що цією частиною квартири нехтувати категорично не можна, а дизайнери, безсумнівно, будуть наполягати, щоб всі кімнати так чи інакше були пов’язані з стилістиці з коридором.

Найчастіше коридор має довгасту вузьку форму, і навантажити це приміщення надмірно функціонально навряд чи вдасться. Якщо в коридорі є ніші, то там можна помістити речі якими ви користуєтеся не часто.

Обробку стін краще вибирати шпалерами або декоративною штукатуркою. На стінах дуже добре буде виглядати кольорове панно і фотошпалери, це дозволить приміщенню виглядати не похмуро.

Не слід перевантажувати стеля різної ліпниною і контрастними узорами, адже вони підкреслять недолік ширини вузького коридору.

Ось над освітленням коридору слід ретельно попрацювати. Зараз у продажу представлена ​​величезна кількість видів настінних бра, світлодіодних підсвічувань і профілів, також можна додати світло на стінах внизу.

Кольорове рішення в дизайні коридору має стати в світлих тонах, воно повинно освіжати і надавати інтер’єру в цілому легкості та невимушеності, адже це ваш будинок і там слід відпочивати і розслаблятися!

 

Comments are closed.