Дизайн передпокою. З нього варто почати продумувати дизайн інтер’єру всієї квартири


Дизайн передпокою – з нього починається дизайн всієї квартири і це не гучні слова. Не поспішайте нехтувати будь-який, навіть самої її незначною площею, адже у передпокої є завдання і своє призначення.

Як тільки людина заходить в свій будинок, він потрапляє в передпокій. На думку більшості людей, даний архітектурний відрізок, не заслуговує на особливу увагу і не вимагає ретельного опрацювання всіх деталей по стилю інтер’єру. Але чи так це?

Дизайн прихожей, якщо їм зайнятися, створить перше враження про устрій життя господарів і за тією атмосферою, яка панує в цьому будинку.

Дизайн прихожей в квартирі

Головною перевагою дизайну передпокої може стати можливість відтворити найсміливіші ідеї дизайну. Так як в передпокої люди не перебувають тривалий час, вибрані вами яскраві тони і різні фактури матеріалів не будуть візуально тиснути і емоційно дратувати, отже ризик мінімальний.

Крім свого прямого призначення, передпокій грає свою роль збереження та розміщення верхнього одягу, взуття, парасольок, сумок та іншого. Яких би вона не була розмірів, завжди передбачається мати в передпокої вішалку, підставку для взуття, дзеркало, пуф або табурет.

Ідеальним варіантом стане банкетка для прихожей, адже вона поєднує в собі кілька функцій – на неї можна присісти, взуття або роззуваючись, безпосередньо в неї можна ставити на полички взуття і в верхньому відділенні найчастіше роблять додатковий прихований ящик, куди також можна розмістити чимало речей.

Якщо площа передпокою дозволяє, можна помістити шафа-купе, він виконає функцію вішалки, місця зберігання, а також скляні двері дозволять вам бачити себе в повний зріст, візуально збільшать невеликий простір і дозволять речам мати порядок.

Килимове покриття слід вибирати з невеликим ворсом і невеликих розмірів, щоб спростити прибирання, так як передпокій служить бар’єром і відокремлює вулицю від будинку, не забувайте про елементарну санітарію.

Дизайн прихожей вимагає хорошого продуманого освітлення, щоб не створювалося враження, що ви перебуваєте в підвалі. Над цим варто обов’язково задуматися!

 

Comments are closed.