Інтер’єр спальні. Важливі моменти та рекомендації щодо вибору стилю


Інтер’єр спальні повинен сприяти відпочинку і розслаблення, а її простір повинен бути комфортним і затишним. Саме тому спальні кімнати оформляють, використовуючи як базу пастельні відтінки – такий інтер’єр заспокоює, додає приміщенню легкість і впливає на людину дуже благотворно.

Якщо подібне оформлення здається надто стриманим або навіть нудним, то воно прекрасно може бути доповнено яскравими аксесуарами, які при бажанні можна періодично змінювати, створюючи абсолютно новий образ спальної кімнати.

Дизайн спальні в світлих тонах, мабуть, є найпоширенішим варіантом, адже інтер’єр кімнати завжди залишатиметься актуальним. Пастельна колірна гамма гармонійно виглядає практично в будь-якому інтер’єрі будь-якого стильового напрямку. До того ж, використання світлих відтінків – найпростіший і раціональний спосіб візуально розширити малогабаритну кімнату.

Однак при створенні інтер’єру спальні в світлих тонах вкрай важливо не переборщити і не перетворити кімнату в абсолютно однотонне безлике приміщення, так як все добре в міру.

Кілька порад щодо того, як краще оформляти інтер’єр спальні:

  • Якщо вам до смаку світлий інтер’єр з меблями білого кольору і такий же обробкою, то таке білосніжне оформлення обов’язково слід розбавити яскравими плямами або яким-небудь контрастом. Це може бути барвистий або навіть темний світильник, килимок, покривало, пуф і т.д. Також особливо до місця в білосніжних інтер’єрах виглядають всілякі вази з живими або красивими штучними квітами. Якщо в спальні передбачається наявність туалетного столика, на ньому можна розставити різнокольорові флакончики і косметичні баночки, що також урізноманітнює білий інтер’єр спальні.
  • Говорячи про інтер’єр спальні в світлих тонах, зовсім необов’язково зосереджуватися тільки на одному білому кольорі, повністю забуваючи про інші не менш витончених і комфортних відтінках. Кремовий колір також прекрасно підходить для оформлення даної кімнати, особливо якщо вибрано таке стильовий напрям, як прованс або класицизм. На відміну від кілька різкого і холоднувато дизайну білої спальні, інтер’єр в кремових відтінках є більш теплим і м’яким, хоча і виглядає темніше.
  • Створити інтер’єр спальні можна і не використовуючи пастельні відтінки повсюдно, це може бути один з напрямків – стіни, підлогу, меблі, текстиль – завдяки чому кімната також буде здаватися дуже світлою, але при цьому збереже певну динамічність.

Ще кілька важливих моментів, коли інтер’єр спальні буде виглядати органічно.

Якщо Ви вирішите освіжити інтер’єр спальні за допомогою світлого текстилю, підбирайте покривало на ліжко і штори таким чином, щоб вони виглядали єдиним ансамблем, використовуючи однотонні тканини різних кольорів, інакше навіть світлі відтінки можуть нав’язливо пістрявити в очах.

Якщо вирішити зіграти на контрасті і виконати обробку спальної кімнати в пастельних тонах, а меблі розставити темну або навіть чорну, пам’ятайте про те, що такі меблі не повинна містити різних візерунків, розпису та інших химерних елементів, інакше, вона буде здаватися недоречною і перевантажувати кімнату .

Світле підлогове покриття також не менш ефектно перетворює інтер’єр спальні. Але все ж врахуйте, що така підлога необхідно завжди містити в ідеальній чистоті, інакше бажаного ефекту свіжості досягти не вийде.

У даній статті ми розглянули, як створюється інтер’єр спальні, і які акценти слід розставляти в цьому питанні. Дотримуйтеся таких вказівок, і комфорт вам буде забезпечений!

 

Comments are closed.