Квіллінг своїми руками. Чарівні ідеї і повітряні форми


Падалка в техніці квіллінг набули найширшого розповсюдження вельми заслужено, так як для їх виконання не потрібні великі матеріальні витрати, а отримані в результаті композиції дуже гарні, об’ємні і досить яскраві. Головним «матеріалом», яким треба запастися в надлишку, стане терпіння, посидючість і акуратність.

Головною тематикою в квілінгу є квіти, і це не тільки тому, що найчастіше їм займаються особи жіночої статі, я думаю, тут закладена можливість бути квітам об’ємними, а різні кольори паперу, допоможуть виконати будь-які їхні види.

Квіллінг для початківців

Звичайно, для роботи в техніці квіллінг спочатку необхідно позначити рівень ваших умінь, досвідченість, так як створюється ціла картина, композиція та окремі її елементи вимагають ретельного продумування. З таким завданням навряд чи впорається дитина, самостійно вже точно.

Крім квітів, квілінг дозволяє зобразити представників тваринного світу, людей, природу, абстрактні композиції. Загалом, обмежень тому не існує.

Готові роботи найчастіше оформляють в раму, адже таку красу негоже ховати на полиці, особливо, якщо виготовили її ви власноруч.

Папір для квілінгу

Для квілінгу необхідна папір середньої щільності, хоча можна купити і вже готові заготовки, але можливість нарізати самому смужки з паперу не повинна виключатися, тому лінійка і канцелярський ніж під рукою не завадить. Стрижень, трафарет, набір шпильок, пінцет, ножиці, клей – ось список додаткових канцелярського приладдя необхідних для виконання робіт в техніці квіллінг.

Набір для квілінгу

У продажу є і готові набори для квілінгу, там надана вже розроблена композиція з набором необхідної кількості смужок з відповідними кольорами. Звичайно, він підійде в основному для початківців, для ознайомлення. Ви можете виконати задану композицію і з’ясувати чи цікаво саме для вас це заняття, до душі воно вам.

Раніше квіллінг вважався рукоділлям для аристократів, але в наш час, коли інформації просто божевільна кількість і доступ до неї не утруднений, заняття квілінгу слід розглядати як хобі, як вираз свого творчого потенціалу і зняття психо-емоційних навантажень. Адже коли людина творить, він стає спокійним, зібраним і, безсумнівно, більш щасливим.

Виберіть своїм хобі квіллінг, доторкніться до світу шедеврального рукоділля!

 

Comments are closed.