Квіти з гофропаперу. Милі квіткові композиції, прикраса інтер’єру до свята своїми руками


Дівчатка вони такі дівчатка, люблять квіти не тільки на восьме березня, а квіти з гофропаперу дозволять радувати погляд постійно. Квіти з гофрованого паперу стали мега популярним хендмейдом, тому як вони виходять неймовірно красивими, повітряними і просто незабутніми.

Сучасні умільці адаптували цей вид рукоділля і тепер квіти з гофропаперу стали не просто припадати пилом на полиці, а служити прикрасою інтер’єру і оформлятися в подарункову композицію з шоколадними цукерками.

Гофрований папір має дуже багату кольорову палітру, вона не мазка і працювати з нею не дуже складно. Як показують майстрині в різних інтернет співтовариствах, квіти з гофропаперу можна зробити різні. Лідером, безсумнівно, стали троянди, їх види і відтінки просто вражають своєю красою.

Троянди з гофропаперу

З гофропаперу можна виконати троянди різних сортів, розмірів і відтінків. Красиво виходить чайна троянда, благородність квітки відкривається в повній мірі і вона не вимагає до себе ніякої доповнення.

До весни панують тюльпани, нарциси, проліски і іриси. Їх ніжність особливо передається текстурою гофрованого паперу, вона легка і повітряна. Маки, хризантеми, півонії, гвоздики також не можна обійти стороною, вони досить достовірно виглядають в букеті.

Великі квіти з гофропаперу

Великі квіти з гофропаперу стали просто хітом прикладного мистецтва. Композиція з декількох квітів в букеті робиться в зріст людини або близько того, на товстих ніжках і кріпиться вона на дерев’яну підставку. Великі квіти з гофробумага займуть своє гідне місце в будь-якому інтер’єрі і доречно їх розмістити в холі заміського будинку, просторому косметичному салоні, спальній кімнаті в класичному стилі і т.п.

Помпони з гофрованого паперу

Також великі квіти з гофропаперу відмінно підійдуть для оформлення фотозоні на будь-які урочисті події – дитячі свята, весілля, дні народження. Для цієї мети також підійдуть помпони з гофрованого паперу, ними можна прикрасити будь-яке приміщення. Підвісьте їх до стелі або розмістіть в певній послідовності на стіну і святковий настрій вам забезпечено.

Чи можна квіти з гофрованого паперу зробити своїми руками? В інтернеті розміщена маса інформації та майстер класів. В першу чергу потрібно спробувати виконати своїми руками не складну композицію. При необхідності повторити цю роботу, щоб придбати якийсь досвід. Можливо, роботи з великими квітами з гофропаперу відразу і не вийдуть, не варто впадати у відчай.

Якщо вам це заняття до душі, квіти з гофропаперу, все, безсумнівно, вийде найкращим способом!

 

Comments are closed.