Новорічний декор своїми руками. Вінок з пробок, композиція зі свічками, ваза з букетом їх шишок – обирати вам


Декор на новий рік є важливим атрибутом у створенні святкової атмосфери святкування. Погодьтеся, що велика кількість новорічної мішури, мерехтіння вогників, горіння ароматичних свічок здатне у будь-якої людини викликати найдобріші емоції, наповнити особливим настроєм будь-яке приміщення.

Новорічним декором може стати будь-яка композиція, виконана з підручних матеріалів. У будь-якому магазині можна знайти велику кількість варіантів новорічного декору, але набагато приємніше зробити щось своїми руками і творчим натурам, безсумнівно, є, де розгулятися і втілити свої будь-які задуми.

Для виготовлення своїми руками будь-якої новорічної композиції підійдуть такі матеріали, як різного виду шишки, ялинові гілки, свічки, невеликі гілки дерев, грона з ягодами, намистини і ін.

Пропонуємо вашій увазі кілька варіантів новорічного декору своїми руками.

Новорічний вінок з пробок

Зробити його самому не складе особливих труднощів. Основою композиції будуть пробки, і якщо у вас не виявиться необхідної їх кількості, то сміливо можна звернутися до вашого близького оточення і допомогти їх зібрати. Зовнішній вигляд пробок має природний вигляд і буде відмінно поєднуватися з елементами червоного і зеленого кольору.

Візьміть клейовий пістолет і з’єднайте пробки між собою у формі вінка, викладаючи їх в 2-3 ряди по висоті. Пробки побільше можна розташувати в нижній ряд, більш дрібні – на верхній. Коли цей етап буде зроблений, переходите до етапу прикраси. Шишки, ялинові гілки, ягоди також зафіксуйте за допомогою клею.

Фінальним штрихом стане, без сумніву, свічка. Її діаметр і колір виберіть на свій розсуд.

Новорічна композиція зі свічками зібрана в дерев’яному кашпо

Особливою прикрасою кімнати може стати не тривіальна композиція, що складається з дерев’яного кашпо, всіляких видів гілок чагарників, шишок і ягід. Дерево, як відомо, основний природний матеріал в нашому житті і використання цього матеріалу як основи для даної новорічної композиції, додасть новорічного декору кімнати теплоти і душевності.

Для складання композиції необхідно взяти дерев’яне кашпо прямокутної форми, його можна пофарбувати або декорувати ажурною стрічкою. В середину, по всій довжині, розмістіть елементи композиції і обов’язково закріпіть їх за допомогою клейового пістолета або використовуючи на дно пісок або інший композитний матеріал.

Композицію прикрасьте бантами і поставте свічки.

Ваза з букетом з шишок і ялинових гілок

Для даної композиції необхідно взяти будь-яку тару зі скла, що нагадує за формою вазу і досить стійку, щоб уникнути падіння готової композиції. Оберніть основу шматком тканини з мішковини і зав’яжіть під шийкою джгутом і стрічкою, залишаючи вільними краю тканини, як показано на фото. Вставте в ємність ялинові гілки, додайте великі шишки, також можна прикрасити композицію червоними елементами для яскравого контрасту. Прекрасним доповненням до новорічного букету стануть сухоцвіти і гілочки дерев.

Як бачите, новорічний декор своїми руками може стати не складним і цікавим заняттям!

Comments are closed.