Падалка на Новий Рік в школу. Як виконати з дитиною нескладні вироби в новорічній тематиці


Вироби з розвитку дитини мають велике значення. Всі батьки роблять з дітьми вироби, адже саме так зміцнюється зв’язок батьків і дитини. Як же перетворити цей творчий процес в дуже веселе і приємне заняття? Головне, не варто вигадувати занадто складний витвір, адже діти в силу вік не терплячі, тому досить вибрати легку роботу з нескладних доступних матеріалів.

Багато дітей люблять робити вироби, які можна вішати, тим самим прикрасити ялинку чи інтер’єр будинку.

Ялинка підвісна з фетру

Для роботи знадобляться – фетр зеленого і коричневого кольору, намистинка в формі ялинки і нитка з голкою. З фетру коричневого кольору необхідно вирізати кілька круглих заготовок, вони будуть служити стволом ялинки. Далі з фетру зеленого кольору нарізати квадратні заготовки різного розміру по кілька штук. Взяти нитку з голкою і почати нанизувати заготовки, як показано на фото. В кінці прикріпити зірку і залишити деяку відстань нитку для підвішування нашої ялинки. Зауважте вузлик. Можна вибрати фетр та інших квітів, наприклад, зробити блакитну ялину.

Різдвяний вінок з аплікації

Найшвидший спосіб зробити саморобку, це окреслити на кольоровому папері долоньки дитини, з цього шаблону вирізати кілька штук заготовок і з них скласти новорічний малюнок.

Можна таким чином скласти аплікацію новорічної ялинки, додавши долоньки дорослих членів сім’ї. Прикрасьте виріб на Новий Рік в школу сніжинкою і свічок. Підвісити її можна за допомогою стрічки, вона красиво впишеться в композицію.

Новорічна зірка

Основою для заготівлі зірки будуть служити шпателі дерев’яні шліфовані. Викладіть їх у формі зірки і склейте між собою місця стиків. Далі заготовку необхідно обклеїти пакувальної папером для подарунків або, як варіант, можна залишити і так. Шишки, невеликі гілочки сосни, ялинкові кульки дуже красиво прикрасять новорічну зірку. Додайте декоративні елементи по центру, їх слід посадити на клей, і насолоджуйтеся своєю роботою.

Вироби з гофрованого картону і кольорового вермішелі

Відмінними виробами на Новий Рік в школу стануть такі нескладні у виконанні вироби, з ними впораються навіть першокласники. З картону виріжте трикутники і кола, розфарбуйте їх різнокольоровими фарбами. Візьміть кольорову вермішель різного виду, намистини, дощик і викладіть будь-який орнамент, приклеюючи їх до поверхні. Вийде кумедна і різнобарвна виріб.

Як бачите, вироби на новий рік в школу, представлені вище приклади, допоможуть вам з ідеєю, не займуть багато вашого часу і ваша дитина буде задоволений!

 

Comments are closed.