Штори для кухні. Як вибрати оптимальний варіант дизайну штор


Штори для кухні – фінальний штрих в інтер’єрі кухні і дизайнери ніколи не виключають їх при розробці проекту, тому як вони беруть участь в цілісності стильового рішення дизайну кухні.

Багато господинь дуже педантично ставляться до вибору штор на кухню і це не через те, що вони проводять на ній найбільше часу, як було прийнято вважати до теперішнього часу. Доступ до інформації та сучасні технології в сфері дизайну дозволили кожній жінці зробити вибір штор для кухні зовсім не складним і, в першу чергу, в сторону комфорту зі спрощеним доглядом за ними. Тому до їх вибору кожна жінка відноситься дуже уважно.

Стиль кухонного гарнітура, його колір, покриття для підлоги, наявність або відсутність балкона, розташування світла, форма стелі – все це і багато іншого визначає, якими саме будуть нові штори для кухні.

Для сучасної кухні найбільш підходящими рішеннями будуть прості штори, геометричних форм, штори-нитки, без наявності ламбрекенов і об’ємних форм.

Дуже добре в інтер’єрі кухні виглядають штори-нитки. Але слід пам’ятати, якщо на кухні є балкон, а штори білі або світлих відтінків, то вони швидко будуть бруднитися, тому необхідно такі штори чистити частіше звичайних. Також штори-нитки доставляють деякі незручності в процесі їх зняття або вішання, оскільки миттєво плутаються, особливо коли в нитках присутні стрази або камінчики, так що будьте акуратніше.

Для класики, навпаки, оптимально відповідними будуть штори з важкої портьєри або об’ємні фактури. Для кухні з простим інтер’єром в стилі сільського будинку підійдуть штори-жалюзі, прості лаконічні форми, зручні штори по функціональності і одночасно стильні.

Трохи застарілим дизайном штор вважаються вироби з наявністю ламбрекенів і складної геометрії. Важливо пам’ятати, що такі штори для кухні маломобільних, тому важливо заздалегідь визначитися з типом карниза для полегшення подальшого їх використання.

Легкість і чарівність додадуть інтер’єру штори для кухні до половини вікна в дрібну квіточку.

Штори для кухні дуже важливий момент для будь-якої господині, головне врахувати і їх зовнішній вигляд, і практичність, і комфорт в експлуатації!

Comments are closed.