Великодній декор. Як не помилитися з вибором, щоб порахувати декорування інтер’єру доречними


Великодній декор поєднує в собі кілька основних атрибутів святкування Світлого Великодня. Варто зауважити, що дане свято припадає на весну і цей часовий показник виступає мало не найголовнішим критерієм в пасхальному декорі.

Весна час оновлення, час радості і очікування неймовірного, тому в пасхальному декорі переважають світлі тони і їх всілякі відтінки.

Великодній декор своїми руками

Свято Пасхи – це релігійне свято і прийнято дотримуватися деяких основні традиції. До великоднього декору відносяться фігурки кроликів, зайчиків, плетені з лози кошики для пасок і вінки, великодні крашанки, вишиті рушники з символікою Пасхи.

Для пасхального декору підійдуть будь-які весняні квіти. Прикрасьте ваш будинок вазами з тюльпанами, нарцисами, ірисами. Також можна скласти різноманітні квіткові композиції з додаванням зелені, що дуже пожвавить інтер’єр. У продажу ви можете знайти готові композиції з штучних квітів, на мою думку, вони краще поєднуються з фігурками з глини в формі зайчиків, курчат і інших милих тварин.

Текстиль в оздобленні квартири також доповнює повноту великодньої декору. Декоративні подушки з різними тематичними зображеннями, серветки, рушники, всі ці невеликі елементи, звичайно ж, входять в пасхальний декор. Напередодні свята Великодня постеліть на ваш обідній стіл святкову скатертину, краще вибрати світлу з квітковим орнаментом, це особливо підкреслить важливість заходу.

Переважання в пасхальному декорі природних матеріалів, ось що не залишиться непоміченим вашими гостями. Різноманітні предмети домашнього вжитку з дерева, лози та глини, а також текстиль з бавовни і льону та інших натуральних матеріалів, допоможуть долучитися вам до природи, до надприродного.

Спробуйте також доповнити великодній декор різними відтінками жовтого кольору, адже він уособлює сонячне світло. Нехай він подарує вам тепло, наповнить енергією і відновить душевні сили!

Comments are closed.