Як прикрасити вікна до Нового Року? Композиції на вікнах з сніжинок і мультиплікаційних героїв


Як прикрасити вікна до Нового року? Основне питання, що цікавить людей, які люблять домашній спокій і затишок. Напередодні новорічних свят, вітрини всіх магазинів прикрашені різноманітним декором. Це створює особливу святкову атмосферу. Що ж стосується вікон в наших оселях, тут прикраси на них будуть радувати, безсумнівно, погляд всіх – і домочадців, і перехожих. Якщо в сім’ї є діти, прикраса вікон сніжинками з паперу стане для них незабутнім дією.

Найпростішим і широко використовуваним способом є для прикраси вікон, вирізані з простої білого паперу сніжинки. А що, якщо спробувати вирізати мультиплікаційних героїв з різних мультфільмів в новорічній тематиці і скласти з них цікавий сюжет. Це буде виглядати зовсім по-новому, і дітлахи будуть дуже раді.

Ще відмінною ідеєю стане викласти з вирізаних різного розміру сніжинок ялинку. Виглядає креативно і головне, можна використовувати вже наявні сніжинки з минулого року. Та й за часом це довго не займе.

Особливо ефектно на вікнах виглядають різні гірлянди, вони займають головне місце в оздобленні будинку до нового року. Зараз на ринку пропонуються гірлянди-штори, вибір широкий, і прикріпити їх дуже просто.

Погодьтеся, питання, як прикрасити вікна до нового року, не найголовніший в передноворічній святковій метушні, але прикраса саме вікон відзначається в першу чергу, адже погляд будь-якої людини, що знаходиться або зайшов до кімнати, в першу чергу, спрямовується саме туди.

Comments are closed.